Страница 1 из 11
ФОРУМ » КАНАДСКИЙ РАЗГОВОР » Правительство и программы » Світовий Конгрес Українців
Світовий Конгрес Українців
prokipthak
 16.08.11 • 15:39
участник

Україна для всіх одна, чи то для українців, росіян, узбеків, поляків, вірмен, американців, афганців, нігерійців що мешкають на території України, вважають і люблять її як свою країну, що зростила їх, дала заробіток та захист, чи то для діаспорців, які мешкаючи на чужині пам’ятають і про Неньку-Батьківщину, хай то й нерідну й далеку, але таку зрозумілу та милу серцю!

Можна все на світі вибирати, сину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину!

(Василь Симоненко)

Власне так, Україна об’єднує навколо себе мільйони людей: десь 46 мільйонів в Україні та до 20 мільйонів, більшість яких народжені й мешкають за межами України, – у різних діаспорах. Чим же насправді є закордонне українство для України та наскільки діаспора об’єднує українців?

Дійсно, не важливо, де особа мешкає, резидентом якої країни світу вона є, головне – ким вона себе розуміє, до якої країни себе відносить та за яку землю рідну в неї болить душа!

Питання закордонної діаспори дуже складне, оскільки ми говоримо про людей, які живуть в різних країнах, ситуація в яких безперечно впливає на світогляд людини та сприйняття ситуації в країні, яку вони вважають все ж таки за етнічну Батьківщину.

 
  
AverinaTuh
 24.11.16 • 03:42
участник

http://propasport.com/stati/34-rvp-dlya-grazhdan-ukrainy.html

 
  
AlenaTuh
 06.12.16 • 12:08
участник

http://propasport.com/stati/36-lgoty-vremennaya-registratsiya.html

 
  
ФОРУМ » КАНАДСКИЙ РАЗГОВОР » Правительство и программы » Світовий Конгрес Українців
Страница 1 из 11
Поиск: