Свята у Канаді

Тут наведено перелік загальнодержавних свят у Канаді. Але слід пам'ятати, що кожна провінція має свої свята. Більш того, крім державних свят, канадці примудряються святкувати все що завгодно. Свята у Канаді відрізняються від "наших". Зазвичай у кожному місяці є якесь свято у понеділок, що подовжує вихідні дні. Такі свята всі полюбляють. Але тут важко повірити, що це сталось якось випадково, а не було заздалегідь прораховано.


Новий рік - 1 січня.
Великдень - свято не має постійної дати.
День Вікторії - понеділок, що передує 24 травня. День народження Королеви Вікторії було проголошене святом у провінції Канада в 1845 році. Після смерті Королеви Вікторії у 1901 році парламент Канади ухвалив Акт, яким затверджувалося офіційне свято 24 травня під назвою День Вікторії. І в наш час Канада святкує День Вікторії. Згідно з поправками до резолюції про статус Канади 1952 року, День Вікторії святкують у понеділок, який передує 24 травня. З 1953 по 1956 роки день народження Королеви святкувався у День Вікторії відповідно до постанови генерал-губернатора, затвердженої Її Величністю. У 1957 році День Вікторії оголошено як постійний день королівського народження в Канаді. В Об'єднаному Королівстві цей день народження святкується в червні.
День Канади (Canada Day) - 1 липня. 20 червня 1868 року у постанові, підписаній генерал-губернатором Лордом Монком, містився заклик до всіх підданих Її Величності по всій Канаді приєднатися до святкування 1 Липня річниці перетворення союзу Британських провінцій Північної Америки у федерацію під назвою Канада. З 1958 року урядом встановлений щорічний ритуал проведення національного дня Канади, за координацію проведення якого відповідав Державний секретар Канади. Формат проведення змінився у 1968, з додаванням багатонаціональних і професійних концертів на Парламентському Пагорбі, включаючи телевізійне шоу, яке транслювалося на всю країну. Святкування було відмінено в 1976 році, але відновлено в 1977 році. Новий сценарій розроблений у 1980 році, коли Національний Комітет (федеральна урядова організація, яка відповідає за планування святкувань Дня Канади) спонсорував розвиток свят на місцях по всій Канаді. Були виділені спеціальні кошти для організації розваг у сотнях місцевих громад. Такий же підхід використовувався у наступному 1981 році, з додаванням феєрверків у 15-ти основних містах по всій країні. 27 жовтня 1982 року 1 липня, до цього відоме як День Домініону, отримало назву День Канади. З 1985 року в усіх провінціях і територіях були засновані Комітети з планування, організації і координації святкувань Дня Канади на місцях.
День громадянина - перший понеділок серпня.
День праці - перший понеділок вересня.
День подяки - другий понеділок жовтня.
День пам'яті загиблих у війнах - 11 листопада. Вперше День пам'яті, з часів Конфедерації в Канаді, відзначили 15 квітня 1872 року на честь видужання Принца Уельського (пізніше Короля Едуарда VII) після серйозного захворювання. У цей же час було відновлено святкування Дня Подяки у другий понеділок жовтня, за винятком 1935 року, коли День Подяки був перенесений на 14 жовтня через збіг з датою проведення виборів. У 1957 році окремою постановою другий понеділок жовтня був остаточно зафіксований як дата святкування Дня Пам'яті.
Різдво - 25 грудня.
День подарунків - 26 грудня. Наступний день після Різдва - свято Святого Стефана, першого християнського мученика, більше відомий як День подарунків. Цей термін можливо пов'язаний з давньою церковною традицією відкривати коробки з подарунками і шухлядки з грошима для бідних, які ставилися біля входу. У наші дні це більше пов'язано з подарунками (звичайно, в спеціально упакованих коробках), які дарують один одному в родинах на Різдво.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы , чтобы оставить или оценить комментарий.


Лента актуальных новостей
Свежие новости из Канады
Горячие новости Украины
Последние новости Белоруссии

Сервис для посетителей
Добавить фотографию Add Photo
Добавить вашу статью Add article
Добавить объявление на доску Add
Добавить сайт в каталог Add site
Сервисы для вашего сайта
Конструктор информеров
Информер кинолента - видео
Информер - облако картинок

Новые обьявления на доске
Шопинг в интернет-магазинах Китая: ...
Сравниваем стоимость доступа в инте...
Сколько стоит кастрация кота в Киев...
Сыграть свадьбу в ноябре за границе...
Доставка цветов в Украину - эффекти...
Предложение производителям бетона
Как выбрать столовую посуду
Ищу работу разнорабочего, подсобник...
А у тебя есть своя песня?
Что выбрать в качестве подарка


Сейчас на сайте: 1
Посетителей: 1
Пользователей: 0