10:38

Веб-камера у Києві- "Майдан Незалежності"

Майдан Незалежності (або Майдан) — центральна площа Києва. Розташована між Хрещатиком, вулицями Грінченка Бориса, Софійською, Малою Житомирською, Михайлівською, Костьольною, Інститутською, Городецького архітектора та провулком Т. Г. Шевченка. До кінця 10 століття ця місцевість, як і весь теперішній Хрещатик, звалася Перевісищем і являла собою болото. Там де тепер починається вулиця Софійська, була Лядська брама, що вела до верхнього міста. На території майдану в 18 столітті збудували кам'яні фортечні мури та так звані Печерські ворота, які існували до 1833 р.

Площа дістала сучасну назву на честь проголошення Україною державної незалежності у 1991. Слід відмітити, що в побуті назва Майдан незалежності використовувалася вже з 1990-го року, ця назва виникла завдяки великій кількості мітингів на підтримку незалежності України, що проводилися на площі в 1989-1991 роках і до певної міри була іронічною тож офіційне перейменування лише затвердило народну назву. (Джерело-Вікіпедія)
Для запуска камеры нажмите на изображение-заставку. Если после начала работы камеры трансляция прервется - нажмите еще раз. Обычно, после повтора трансляция стабильная.

Категория: Hi-Tech | Просмотров: 35254 | Добавил: admin | Теги: webcamera, киев, Украина | Рейтинг: 1.0/34
Комментарів [ 5 ]1 2 »
5 ололо • 13:19, 20.12.11
вообще на нормальных сайтах есть управление вебкой ! Клацаешь стрелочку она и поворачивается в ту сторону , а тут тупо сиди жди
Відповідь: это не специализированный сайт - потому вебкамера какая есть
4 Барышев • 15:44, 22.11.11
А ни у кого не возникает мысль, что это не МАЙДАН НЕЗАВИСИМОСТИ!
Відповідь: Камера поворачивается в разные стороны и перемещается и майдан тоже видно. А коммент Ваш подкорректирован ибо сайт свободен от политики.
3 алина • 10:57, 24.09.11
пачините пожалуйста)
Відповідь: Иногда возникают перебои в работе - техника все-таки, иногда она ломается. Просто зайдите позже.
1-3 4-5
[ Зайдіть та залиште коментар ]
[ Реєстрація | Вхід ]