Ціна аналізу грунту в Україні

18.01.20, 03:35

Як говорить прислів'я, ти – це те, що ти їси. Організму більше немає звідки черпати ресурси для будівництва тіла, крім їжі. Як будь-який мотор може працювати тільки на якісному бензині та мастилі, так й наше здоров'я прямо залежить від властивостей продуктів, котрі щодня з'являються на столі.


У свою чергу якість зелені, хліба, овочів, фруктів, яєць, молока та м'яса визначається станом грунтів, на яких вирощувались злакові, городні та кормові культури, фруктові дерева. Аналіз грунту допоможе точно визначити, чи годиться він для вирощування тієї чи іншої сільськогосподарської культури.

Коли проводиться таке дослідження?

Популярний інтернет-запит аналіз грунту ціна вноситься в строку пошуку не лише власниками фермерських господарств та сільськогосподарських угідь. Ще проводиться вивчення грунтів в зонах масового відпочинку, на курортах, в санаторіях, ділянках санітарної охорони. Результати таких досліджень відіграють важливу роль в юридичній практиці, при розв’язанні питань передачі прав власності.


Використання отрутохімікатів та промислових добрив, близько розташовані автостради з інтенсивним трафіком, труби ТЕС та промислових підприємств, відсутність сівозміни призводять до критичного виснаження землі, наслідком якого є денатуралізація одержуваних плодів. Наприклад, ще півстоліття тому кількість білка у пшениці сягала 30%, а сьогодні – лише 12%.

Визначення типу дослідження

Знайти сертифіковану лабораторію, що проводить аналіз ґрунтів, не складає труднощів. Сучасні лабораторії мають все необхідне обладнання для здійснення досліджень будь-якого типу. Завдання замовника лише в тому, щоб визначити, який саме вид аналізу йому необхідний, що визначається розташуванням та призначенням землі.


Якщо, наприклад, недалеко від ділянки розташоване велике промислове підприємство, ви можете замовити токсілогічний аналіз. Якщо ви купили землю та бажаєте виростити на ній максимальний урожай, знадобиться агротехнічний та мікробіологічний аналіз. Можливо, в сторону вашого фермерського господарства дув вітер за часів Чорнобильської катастрофи? Тоді необхідно радіологічне дослідження. Краще не гадати самому, а відразу ставити питання досвідченому фахівцеві лабораторії.


Наведемо орієнтовні цифри за запитом аналіз грунту ціна:

1. Базовий аналіз грунту – 800-850 грн/зразок.

2. Основний аналіз – 1100-1200 грн/зразок.

3. Розширений аналіз – 1950-2500 грн/зразок.

Як повернути землі родючість?

Якщо аналіз грунту визначив часткове або повне виснаження земельної ділянки, ви можете купити мінеральні добрива, внести органіку та компост. Втомлена земля – дуже складна проблема, що не дозволяє отримати гідний урожай. Але це питання вирішується.


Якщо кількість зібраних плодів з кожним роком стає нижче та нижче, плоди втрачають смак, подрібнюються, при зберіганні врожаю він швидко псується, висаджені культури стали часто хворіти, необхідно зробити наступне: ** купити мінеральні добрива ** та точно вносити їх в грунт, орієнтуючись на рекомендації виробника. Здійснювати правильну сівозміну, змінюючи культури. Вносити органіку та компост, а також не практикувати травматичне глибоке перекопування.

Добавил: admin |
Просмотров: 7863
Всего комментариев: 0
[ Войдите и комментируйте ]
[ Регистрация | Вход ]