07:22

День Незалежності США. Історія та цікаві факти

День Незалежності США, відомий також як Четверте липня, є національним святом, яке відзначається щороку 4 липня. Цей день відзначає ухвалення Декларації незалежності у 1776 році, коли Тринадцять колоній оголосили свою незалежність від Великої Британії. Це свято символізує дух свободи, патріотизму та об'єднання нації.

Маловідомі історичні факти

Підписання Декларації

Хоча Декларацію незалежності було офіційно ухвалено 4 липня 1776 року, лише двоє з 56 підписантів, Джон Адамс і Томас Джефферсон, підписали документ саме цього дня. Більшість делегатів підписали документ протягом наступного місяця.

Перше святкування

Перше офіційне святкування Дня Незалежності відбулося у Філадельфії 8 липня 1776 року, коли було вперше публічно зачитано Декларацію незалежності. Люди вийшли на вулиці, били в барабани та дзвонили в дзвони.

Курйозні події та випадки

День Незалежності у Європі

Цікаво, що 4 липня 1776 року Джон Адамс і Бенджамін Франклін були у Європі на дипломатичних переговорах. Вони навіть не знали про ухвалення Декларації незалежності до свого повернення в США.

Співпадіння зі смертю президентів

Томас Джефферсон і Джон Адамс, обидва автори Декларації незалежності і колишні президенти, померли того самого дня — 4 липня 1826 року, рівно через 50 років після підписання Декларації.

Цікаві факти про День Незалежності США

  • Феєрверки стали традиційною частиною святкування з 1777 року, коли Філадельфія відзначила першу річницю Декларації незалежності грандіозним феєрверком.
  • У 1870 році Конгрес США оголосив День Незалежності федеральним святом, і з того часу він є вихідним днем для всіх американців.
  • Щороку в США споживають близько 150 мільйонів хот-догів на День Незалежності, що є частиною традиційного пікніка.
  • Згідно з дослідженнями, близько 16 тисяч феєрверкових шоу проводиться щороку по всій країні.
  • Традиційний парад у Вашингтоні, округ Колумбія, збирає тисячі глядачів і транслюється по всій країні.

День Незалежності США — це не просто свято, а глибоко вкорінена традиція, що відображає дух свободи та єдності американської нації. Він сповнений історичних моментів, курйозних подій і цікавих фактів, які додають йому унікальності та вагомості. Це свято об'єднує всіх американців, незалежно від їхнього походження, і нагадує про важливість незалежності та демократії.

Категория: У світі | Просмотров: 39 | Добавил: admin | Теги: свято, америка | Рейтинг: 0.0/0
Комментарів [ 0 ]
[ Зайдіть та залиште коментар ]
[ Реєстрація | Вхід ]