11:35

Легенди та жахи Торонто. Міські страшилки

Торонто - не тільки мегаполіс із безліччю хмарочосів і киплячим міським життям, а й місце, що зберігає безліч похмурих таємниць і легенд. За фасадами сучасних будівель і галасливими вулицями ховаються історії, здатні змусити кров холонути в жилах. Давайте зануримося в темний бік цього великого міста і відкриємо для себе його найстрашніші секрети.

Загадкові катакомби під містом

Мало хто знає, що під вулицями Торонто простягається розгалужена мережа підземних тунелів. Ці катакомби були побудовані в XIX столітті для транспортування товарів і таємних зустрічей. Існує легенда, що ці тунелі населені примарами робітників, які загинули під час їхнього будівництва. Місцеві жителі розповідають про дивні звуки і шепоти, що доносяться з підземель, а іноді навіть бачать примарні фігури.

Привид старого мосту Бурдон

Міст Бурдон, розташований у районі Рівердейл, давно став відомий своїми страшними історіями. Подейкують, що на початку XX століття тут стався жахливий нещасний випадок: молодий чоловік упав з мосту і потонув. Відтоді його привид з'являється на мосту в нічний час, лякаючи перехожих своїми жалібними стогонами і проханнями про допомогу.

Зловісні історії про вулицю Хрести

Вулиця Хресті, розташована в центрі Торонто, славиться своїми старовинними будинками і похмурою атмосферою. Один із будинків на цій вулиці був місцем жорстокого вбивства в 1920-х роках. Легенда свідчить, що дух убитої жінки досі блукає будинком, видаючи звуки кроків і плачу. Мешканці сусідніх будинків часто скаржаться на нічні кошмари і незрозумілі явища.

Загадкова смерть у готелі Гладстон

Гладстон

Види готелю Гладстон

Готель Гладстон, один із найстаріших у Торонто, відомий своїм примарним мешканцем. На початку XX століття в одному з номерів було знайдено мертву дівчину. Причина її смерті досі залишається загадкою. Гості та співробітники готелю регулярно повідомляють про дивні явища: двері, що зачиняються, холодні протяги та жіночий плач, що доноситься з порожніх кімнат. Правда це чи ні? Не відомо. Але, ось знімок внизу - лякає. Гугл намагався зробити свої 3d-карти і внизу ви бачите те, що вийшло. Збіг? *** Translated with www.DeepL.com/Translator (free version) ***

Гладстон

Містичні фігури біля входу в готель Гладстон

Таємничий будинок на вулиці Прінс Едвард

На вулиці Прінс Едвард розташований будинок, який багато хто вважає проклятим. Легенда свідчить, що на початку минулого століття тут жила сім'я, яка щоразу стикалася з нещастями і трагедіями. Зрештою, будинок покинули, але його похмура аура залишилася. Сучасні власники розповідають про нестерпне відчуття тривоги і дивні звуки, що лунають ночами.

Торонто - це не тільки сяючий мегаполіс, а й місто, що приховує безліч похмурих таємниць. Його підземелля, старовинні мости і будинки сповнені загадок і легенд, які приваблюють любителів гострих відчуттів. Туристи, які прагнуть зануритися в атмосферу містики і жаху, знайдуть тут безліч місць, які змусять їхнє серце битися швидше. Хто знає, можливо, одна з цих історій виявиться не просто легендою, а реальністю, що ховається за рогом.

⚠ Що тут правда, а що ні - не знає ніхто. Легенди вони на те й легенди. Вас же не злякають привиди в готелі?

Категория: Наголос | Просмотров: 64 | Добавил: admin | Теги: торонто, легенди | Рейтинг: 5.0/1
Комментарів [ 0 ]
[ Зайдіть та залиште коментар ]
[ Реєстрація | Вхід ]