16:27

Про те, що робить посол Канади в Україні..

6 жовтня до Національного університету «Острозька академія» завітав посол Канади в Україні Даніель Карон. Під час зустрічі зі студентами та професорсько-викладцьким складом університету пан посол розповів про перспективи співпраці Канади з Україною, реалізацію спільних проектів тощо. Даніель Карон висловив сподівання на покращення торгівельних й економічних зв’язків України з Канадою і вбачає в нашій країні перспективного партнера. 

«Україна – держава нової демократії, яку Канада всіляко підтримуватиме. Ваш університет є яскравим прикладом успішної співпраці України з Канадою, але нам слід докласти ще більше зусиль для поглиблення подальших відносин Я позитивно вражений Острозькою академією, в якій панує неймовірна атмосфера і відчувається душа України. Кожен з вас має радіти, що навчається саме тут» – сказав Даніель Карон. 

Традиційно студенти мали можливість задати панові послу різноманітні питання, після чого відбулося неформальне спілкування Даніеля Карона з учасниками канадсько-українських програм «Канада. Світ. Молодь», які піготували для гостя презентації про себе і свою діяльність. 

Наприкінці зустрічі ректор університету Ігор Пасічник подарував Даніелю Карону Острозьку Біблію, перекладену українською мовою отцем Рафаїлом Торконяком і висловив сподівання ще неодноразово зустрітися з паном Даніелем у стінах Острозької академії. 

На згадку про свій візит Даніель Карон разом з Ігорем Пасічником посадили липу в університетському парку.

Категория: Важливо | Просмотров: 1837 | Добавил: admin | Рейтинг: 1.0/31
Комментарів [ 0 ]
[ Зайдіть та залиште коментар ]
[ Реєстрація | Вхід ]