Якщо потрібне гравіювання клавіатури

А ви знали, що частіше за все замовляють на подарунок ті, до кого їдуть у Канаду гості з України? Не будемо ту акцентуватися на смаках до Українських смаколиків, а зупинимось на гаджетах. Так от, найчастіше прохання: привести як подарунок клавіатуру. Саме клавіатуру. І причина банальна: наявність розкладки з кирилицею. Це може бути окрема клавіатура до моноблока, до планшета чи навіть до смартфона. І якщо десь у Торонто ще можна знайти клавіатуру з двома розкладками, то за межами мегаполісів, це проблема. І якщо у Києві, ви легко знайдете майстерню, де вам зроблять лазерне гравіювання клавіатури, то в Канаді все не так просто. Звісно, можна замовити десь літери для наклеювання, але то зовсім не найкращий варіант, бо літери стираються на відміну від літер нанесених гравіюванням чи промисловим способом.

Інші випадки коли потрібне гравіювання клавіатури

Але потреба у гравіюванні може виникати ще у декількох випадках, навіть якщо ви не збираєтесь до друзів у Канаду. Спробуємо тут перелічити такі випадки.

  • Ваш старенький ноутбук ще у задовільному стані, а клавіатура уже стерлась, через вашу гіпер-активність.
  • Ви придбали вживаний ноутбук, який привезений з країни у якій використовують латиницю. Звісно доведеться замовляти гравіювання клавіатури, аби ним користуватися.
  • Вам може знадобитися додаткова (третя) розкладка на клавіатурі, якщо ви, наприклад, перекладач екзотичної мови.
  • Можливо ви взагалі забажаєте змінити зображення літер на вашій клавіатурі замінивши клавіші і обравши той шрифт для гравіювання, який вам до вподоби на заміну того що набив виробник.
  • На продовження попереднього випадку - вам можливо зручніше буде працювати, якщо збільшити розмір літер, через те, що маєте певні проблеми з зором. Або взагалі вам потрібно на клавіші нанести символи шрифту Брайля.

На завершення

Якщо вам зацікавила наша публікація, а ви потрапили сюди через те що вас цікавить нанесення символів на клавіатуру гравіювання і маєте випадок, коли вам це знадобилось, який не зазначений у нашому списку, то можете додати ваш випадок у коментарях. Ми перенесемо його у основний список випадків.

Аби вам була корисною наша публікація, додамо тут посилання на перевірену часом компанію Prograver, одна із спеціалізацій якої гравіювання клавіатури Київ. Ви також можете залишити свій відгук про компанію, якщо уже скористались її послугами.

Категория: Полезно | Добавил: admin (07.05.23)
Просмотров: 824 | Рейтинг: 0.0/0
Комментариев [ 0 ]
[ Войдите и комментируйте ]
[ Регистрация | Вход ]