Як вибрати золоту обручку на все життя

25.02.21, 18:05

Вважається, що обручки купують один раз в житті, тому вибір прикраси — важливий момент для кожного. Такий вибір завжди є символічним, а обручки можуть передаватися із покоління у покоління. На ринку ювелірних виробів представлений великий вибір моделей, щоб кожна пара знайшла аксесуари до смаку, які впишуться в бюджет, виділений на покупку. Найзручніше замовити обручки в інтернет-магазині https://zolotoyvek.ua/ua/kolca/l/tip_izdeliya:obruchalnye/vid_metalla:zoloto/.

Основні критерії вибору обручок

Вимоги до обручок досить високі: прикраси повинні бути красивими, зручними, довговічними, підходити під різні стилі одягу, а також подобатися як нареченому, так і нареченій. При виборі ювелірних виробів рекомендується звертати увагу на наступне:


  1. Метал, з якого виготовлено прикрасу. Кращим варіантом вважаються золоті обручки. Це пов'язано з довговічністю металу, який при мінімальному догляді здатний послужити багаторічний термін, не змінюючи кольору і не деформуючись. Обручки купують раз і на все життя, тому це вдале рішення.


  2. Наявність або відсутність вставок. Якщо слідувати традиції, згідно з якою гладкість сімейного життя залежить від гладкості поверхні прикраси, то краще взяти класичні моделі без інкрустації. Якщо ви не забобонні, можна вибрати прикраси з будь-яким камінням. Найбільш популярні — обручки з діамантами. Можна взяти ювелірний виріб без каменів, але з будь-яким цікавим покриттям: гравіюванням, чорнінням, емаллю.


  3. Дизайн. Класичні моделі мають гарний вигляд під всі стилі одягу, вони доречні на будь-яких заходах і ніколи не вийдуть з моди. Обручки з незвичайним дизайном допоможуть розкрити індивідуальність пари, стануть яскравим акцентом образу і символом любові та родинного щастя. Вибір залишається за вами.


  4. Розмір — важливий момент, від якого залежить зручність носіння аксесуара. Каблучка не повинна спадати або віджимати палець, вам доведеться носити її кожен день, тому комфорту потрібно приділити особливу увагу. Кращий спосіб вгадати з розміром — примірка. У майбутньому, якщо розмір ваших пальців зміниться, аксесуар можна буде підігнати за новими мірками, віддавши його в ювелірну майстерню.

Якщо смаки молодят сходяться, можна взяти парні каблучки. Такі моделі зазвичай або зовсім не розрізняються, або розрізняються незначними моментами: чоловіча прикраса може бути трохи ширше, а жіноча містити більш багату інкрустацію. Якщо ви не можете дійти згоди, можна вибрати різні моделі: строгих правил, що стосуються цього питання, немає, а каблучку вам носити все життя, так що потрібно постаратися знайти ювелірний виріб, який сподобається по-справжньому.

Добавил: admin |
Просмотров: 26286
Всего комментариев: 0
[ Войдите и комментируйте ]
[ Регистрация | Вход ]