В категории сайтов: 4
Показано сайтов: 1-4

Посольство Канади в Україні

Між Канадою та Україною існують тісні стосунки. Історичні взаємини дружби між нашими двома країнами склалися завдяки поколінням українських іммігрантів до Канади. Інформація про візу на навчання та проживання в Канаді, відвідування, імміграція та праця в Канаді. Інформація про необхідні документи для отримання візи, терміни та порядок. Інформація та допомога канадцям за кордоном. Що Вам необхідно знати перед поїздкою, протягом поїздки та перед поверненням до Канади.
Мир
1719
18.11.09

Генеральне Консульство України в Торонто

На цьому інтернет-ресурсі Ви зможете: - отримати докладну інформацію про широкий спектр консульських послуг, які ми надаємо громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, що мешкають на території консульського округу установи; - дізнатися наш графік прийому відвідувачів, нашу адресу та телефони; - ознайомитись із останніми інформаційними повідомленнями Генерального консульства; - отримати контактну інформацію відділення Торговельно-економічної місії України, яке працює при Генеральному консульстві України в Торонто та займається питаннями, пов'язаними з налагодженням і розвитком торгово-економічних зв'язків між Україною та Канадою, сприянням поглибленню двосторонньої торгово-економічної співпраці між компаніями та окремими підприємцями двох країн.
Мир
1311
18.11.09

Посольство республики Беларусь в Канаде

Республика Беларусь расположена в восточной части Европы. По площади республика занимает 13-е место среди европейских государств. Территория Беларуси – 207,6 тыс.кв.км. Протяженность территории с севера на юг – 560 км, с востока на запад – 650 км. Беларусь – многонациональное государство. Белорусы в структуре населения страны составляют 81%. Остальные 19% представляют более 140 национальностей – русских, поляков, украинцев, евреев, армян, татар и других.
Мир
1274
18.11.09

Генеральное консульство России

Граждане Канады и других государств, российские граждане, находящиеся в Канаде, и лица без гражданства по интересующим их вопросам должны обращаться в то консульское учреждение Российской Федерации, на территории консульского округа которого они проживают. Генеральное консульство России официально функционирует в Торонто с 2002 года. В консульский округ Генконсульства входят 4 провинции: Онтарио (кроме Оттавы), Манитоба, Саскачеван и Альберта. Генконсульство занимается: постановкой на консульский учет; oформлением паспортов и вписанием детей в паспорта родителей;  легализацией документов; истребованием документов.

Мир
1256
18.11.09